اهمیت کارتن سازی در تولید انواع کارتن

 در تولید کننده انواع کارتن, کارتن, کارتن سازی, کارتن سازی در کرج, کارتن سه لایه, کارتن لمینتی, کارتن معمولی, کارتن میوه, کارتن پنج لایه

از اهمیت کارتن سازی در صنعت چه می‌دانید؟

اهمیت کارتن سازی در صنعت تولید و بسته بندی!

صنعت کارتن سازی را می توان چنین عنوان کرد که مواد اولیۀ ساخت کارتن از کاغذ تشکیل می شود، ضمن آنکه کاغذ از مواد بازیافتی و سلولزی تشکیل شده و انواع مختلفی نیز دارد. سپس کاغذ تهیه شده را به صورت رول کاغذ به کارخانۀ ورق‌سازی ارسال می‌کنند تا به صورت برگه یا شیت در ابعاد درخواستی، تبدیل شود و ورق آماده به قسمت کارتن‌سازی ارسال می‌شود تا برای تولید کارتن با ابعاد مشخص شده، برش و روی آن چاپ و طراحی صورت گیرد. به طور کلی کارتن‌ها به دو صورت 5 لایه و 3 لایه تولید می‌شوند تا برای بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرند.  فرآیند بسته بندی برای انواع محصولات شیمیایی، دارویی، محصولات عمده غذایی و آشامیدنی در حقیقت، وابسته به صنعت تولید انواع کارتن و جعبه می‌باشد که در نهایت مانع از بروز آسیب به محصول و ارائۀ بهتر آن به مشتری خواهد شد.  کارتن سازی و بسته‌بندی با مدل های متنوع و خاصی برای محصولاتی مانند میوه و صیفی جات با هدف صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینۀ اندک در تولید انواع کارتن استفادۀ آن را مقرون به صرفه نموده و همچنین قابلیت حمل و نقل را به دلیل سبک بودن کارتن مورد توجه قرار داده است. شاید به دلیل استفاده از طراحی، چاپ و داشتن ابعاد مختلف درخواستی در استفاده از کارتن، فروش و بازاریابی بیشتری از صورت گیرد. از سوی دیگر، به دلیل بازیافت کارتن به محیط زیست، کمک زیادی به حفظ محیط زیست نیز خواهد شد و همچنین استفاده از کارتن در حفظ و مراقبت از  محصول و مقاوت آن در برابر ضربه موثر خواهد بود.
کارخانه کارتن سازی کارا کیان پک در این صنعت پیشرو و موفق عمل کرده است و اغلب مشتریان با سفارش انواع کارتن و جعبه، رضایت زیادی از محصولات این شرکت داشته اند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

جعبه سازی و کارتن سازیانواع کارتن