بسته بندی مقوایی

 در مقوا, کارتن سازی, کارتن سازی در کرج

با پیشرفت علم و هم چنین اهمیت یافتن بیشتر مبحث محیط زیست، تمایل به استفاده از بسته بندی مقوایی برای محصولات مختلف بیشتر شده است. مثلا تکامل جعبه های میوه را در نظر بگیرید، استفاده از کپرهای چوبی جای خود را به جعبه های پلاستیکی داد، سپس جعبه پلاستیکی با بسته بندی مقوایی جایگزین گشت.

کارتن مقوایی سفارشی

شما می توانید به کارا کیان پک هر نوع جعبه مقوایی که در ذهنتان باشد را سفارش دهید، شما می توانید جنس مقوا را انتخاب کنید، مقوای سه لایه ، مقوای پنج لایه و … همه و همه از تنوع مقوا می باشد، به غیر از این می توانید چاپ افست یا سایر چاپ ها را بر روی کارتن خود اجرا کنید، شما می توانید برای عرضه محصولاتتان از جعبه ها یا کارتن های کلیشه ای استفاده نکنید، این یکی از موثرترین راه های جذب مشتری می باشد.

مقواها قابلیت های نسبتاً بالایی دارند، از جمله قابلیت های مهم مقواها تا خوردن تا بیش از 100 درجه می باشد، با توجه به این قابلیت می توانید جعبه هایی با طراحی مبتکرانه و خلاقانه طراحی کنید. به جز این، ضخامت های گوناگون مقوا آن را برای انواع محصولات و حفظ و نگهداری شکستنی نیز آماده کند امروزه اکثر جعبه های چینی، بلور و کریستال را از بسته بندی مقوایی می سازند تا علاوه بر سبکی وزن، بتواند محصول را تا حدود قابل قبولی در برابر ضربات احتمالی محافظت کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

جعبه های کارتنیجعبه لباس