تولید جعبه فست فود

 در جعبه سازی, مقوا

جعبه فست فود و مزیت استفاده از آن برای نگه داری غذا در همان حالت سرو شده و برند سازی خلاصه میگردد. در گذشته غذا های بیرون بر با دردسر های زیادی روبرو می شدندکه امروزه با وجود جعبه فست فود این مشکل به طور کامل برطرف شده . از مزیت های استفاده از جعبه های فست فود میتوان به تسریع در بسته بندی غذا، سالم ماندن ظاهری غذا، گرم نگه داشتن غذا و … اشاره نمود که این ها تنها بخش جزئی از مزیت های استفاده از جعبه های فست فود هستند.

بهداشتی بودن جعبه های فست فود

در سال های گذشته با پیشرفت تکنولوژی مقوا های بهداشتی تولید شده اند که با مهر بهداشت در درون جعبه خیال مشتریان را از بابت بهداشتی بودن این نوع از جعبه راحت میکند.صنایع چاپ و بسته بندی کاراکیان پک تولید کننده مقوای ایفلوت بهداشتی میباشد. این مدل از مقواها بیشتر در تولید جعبه پیتزا کاربرد دارند.

جعبه پیتزا

جنس جعبه پیتزای کاراکیان پک  از مقوای کاملا بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و  دارو و سازمان ملی استاندارد می باشد.جعبه های پیتزا در انواع  سایز مینی ،متوسط و بزرگ با چاپ تک رنگ تا 4 رنگ تولید می شود. کارتن سازی کاراکیان پک توانایی چاپ جعبه های پیتزا را در 2 نوع چاپ سیلک و افست داراست.که متناسب با هر نوع چاپ قیمت های آن متفاوت است.

چاپ و طراحی

بسته بندی فست فود باید متناسب با محصول غذایی باشد تا در زمان جا به جایی و یا هنگامیکه میخواهید آن محصول غذایی را میل کنید سریع از آن جعبه و یا بسته بنددی خارج بشود، از مهم تربن نکان جعبه فست فود  میتوان به بهداشتی و استریل بودن آن اشاره کرد و باید به گونه ایی طراحی و تولید شود که قسمت های چاپی آن هیچگونه تماسی با غذا نداشته باشد.

کارتن سازی کاراکیان پک  به دلیل داشتن طراحان خلاق توانایی تولید انواع بسته بندی های غذایی از جمله جعبه مرغ کنتاکی ،پیتزا ،سیب زمینی ،برگر و انواع ساندویچ ها را داراست.

یکی از مهمترین و کاربردی ترین عوامل در چاپ ظاهری جعبه جنبه تبلیغات آن می باشد. در کنار گرم نگه داشتن غذا، وجود لگو، آدرس و تلفن بر روی جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه ساندویچ و  که جز پر مصرف ترین محصولات فست فودی هستند باعث میشود تا نام و برند شما در ذهن مشتریان باقی بماند.

مزیت استفاده از جعبه های فست فود

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، تبلیغات برند سازی جز اصلی ترین مزیت های داشتن جعبه فست فودی برای رستوران داران هستند. امروزه رستوران جز یکی از پر مخاطب ترین شغل های دنیا به حساب می آید و افزایش چشم گیر تعداد فست فود ها و رستوران ها در سال های گذشته باعث شده تا رقابت در بین نام های سرشناس و برند سازی را با سختی مواجه نماید.

استفاده کردن از کارتن های فست فود رنگی و اختصاصی برای برند شما یکی از پله های موفقیت در زمینه شناخته شدن فست فود و یا رستوران شما میباشد. از این رو بیشتر رستوران دار های موفق به صورت ثابت بودجه ای برای چاپ و طراحی کارتن فست فود خود اختصاص میدهند.

طبق تجربه استفاده از کارتن رنگی و طراحی زیبا به همراه کیفیت چاپ باعث جلب رضایت مشتریان و تبدیل مشتری در اولین سفارش به مشتری ثابت برای فست فود شما میگردد، همینطور زیبایی در بسته بندی از نظر روان شناسی باعث رضایت مشتریان از مزه غذا نیز میگردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن سازی در کرجکارتن سازی در کرج