جعبه مقوایی

 در مقوا

این نوع جعبه که خیلی پر مصرف می باشند در صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. از این مدل جعبه برای بسته بندی کالا با وزن پایین و یا کالایی که بسته بندی اولیه را دارا هستند و برای حفظ ظاهر کالا از این بسته بندی استفاده می گردد. از موارد مورد استفاده این مدل جعبه می توان به جعبه انواع چای،پودر ماشین،جعبه های فست فود و … اشاره کرد.

طراحی و چاپ جعبه

چاپ بر روی جعبه

چاپ روی جعبه امروزه بسیار مهم است . چرا که در دنیای پر رقابت امروزی که فرصت هر کالایی برای خود نمایی و جذب مشتری فقط چند ثانیه می باشد ، چاپ جعبه لوکس اهمیت  بسیار زیادی دارد . بی شک کالاهایی برنده رقابت می باشد که جذاب و چشم نوازتر باشد. صنایع بسته بندی طی سال های گذشته پیشرفت بسیار زیادی در رابطه با چاپ و تولید انواع جعبه مقوایی داشته است .

جعبه مقوایی

تولید جعبه مقوایی پشت طوسی در کارتن سازی کاراکیان پک

در این مدل جعبه که یک سمت مقوای سفید و سمت دیگر آن طوسی است. این نوع جعبه مقوایی پشت طوسی در وزن های متفاوتی تولید می شوند گرماژ مقواهای مصرفی بر اساس وزن محصولات درون جعبه و پارامتر های دیگر طراحی می گردد . مشخصه ظاهری جعبه های مقوایی پشت طوسی به این صورت می باشد که یک طرف آن سفید و طرف دیگر آن، طوسی است.

مقوای پشت طوسی دوبلکس از ورقه مقوا بطور دو لایه تهیه میگردد و بطور طبیعی این دو لایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبیده می شود.

مقوای پشت طوسی از نوع بازیافتی است و از نظر بازیافتی بودن آن و حساسیت های موجود در رابطه با نوع کاربردی بودن آنها، استفاده از آنها در بسته بندی دارویی و غذایی به لحاظ قانونی ممنوع می باشد.

خصوصیات جعبه های مقوایی

  • سختی یا نرمی زیاد جعبه
  • شفافیت ورقه ها
  • قابلیت چاپ بالای ورقه ها
  • معمولا روی آن سفید و پشت آن طوسی می باشد.
  • در پالت و در لایه فیلم های پلاستیکی بسته بندی می گردد
  • بسته بندی آن معمولا بصورت رول و شیت ( ورق ) است

کارتن سازی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن سازی در کرجکارتن سازی در کرج