لیست شرکت کارتن سازی

 در کارتن سازی, کارتن سازی در کرج

لیست شرکت کارتن سازی

لیست شرکت کارتن سازی

شرکت کارتن سازی کاراکیان پک یکی از بهترین شرکت های کارتن سازی فوری و کارتن سازی ارزان می باشد که با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه انواع کارتن های لمینتی ، کارتن پنج لایه ، کارتن سه لایه ، چاپ کارتن و دیگر انواع کارتن ها دارای فعالیت می باشد.

کاراکیان پک جز یکی از بهترین شرکت های کارتن سازی در لیست شرکت کارتن سازی در تهران و کرج می باشد و ما میتوانید انواع کارتن های خود را در ابعاد های مختلف  و با نازل ترین قیمت ممکن سفارش دهید.

شرکت کارتن سازی ایران و تولید کارتن :

تاریخچه و سابقه جعبه سازی و کارتن سازی به تاریخچه و سیر تکاملی ساخت و تولید کاغذ بر می گردد.

محصولات چوبی که از درخت ساخته می شوند از دیرباز در اختیار و استفاده بشر بوده می باشد.

اما چیزی که امروز به عنوان صنعت دستگاه کارتن سازی و جعبه سازی از ان اسم برده میشود.

به طور رسمی بعد از اختراع کاغذ بوده است که اولین بار در چین به تولید رسید و رویه ساخت و تولید آن نیز به کشور ایران صادر شد

اولین هدف این شرکت در نظر گرفتن رضایت های مشتریان عزیز است و این موضوع برای گروه کارتن سازی کارا کیان پک حائز اهمیت می باشد .
کارتن سازی  کاراکیان پک محصولاتی با کیفیت در راستای کارتن سازی به دست مصرف کنندگان می رساند.

مجموعه کارتن سازی کارا کیان پک تلاش بر این دارد تا با بهترین شکل ممکن و با کیفیت ترین بسته بندی نظر مشتریان عزیز را جلب کند کارتن سازی کاراکیان پک به مشتریان خود خدماتی متنوع در زمینه چاپ کارتن و بسته بندی ارائه می دهد.

کارتن سازی ایران

نقش کارتن سازی در تجارت چیست؟

شرکت کارتن سازی همگام با واحدهای تولیدی دیگر رشد می کنند و در توسعه تجارت سهم خاص خودشان را دارند
. برای کالاهای صادراتی نسبت به کالاهای داخلی باید اصول پیچیده تری در نظر گرفته شود و کارتن باید در مسافت های طولانی از محصول محافظت کند.
با روی کار آمدن خریدهای اینترنتی و فعالیت آن ها در فضاهای مجازی، نیاز به کارتن برای ارسال محصولات نیز بیشتر شده می باشد.
برای این نوع کسب و کار می توان از کارتن لمینتی و دایکاتی مورد استفاده قرار داده شود.

چرا باید به تهیه و تولید کارتن اهمیت داد؟

برای راه اندازی کسب و کار صنعت کارتن سازی باید ابتدا تعیین کنیم که با چه مقدار سرمایه و در چه سطحی قصد داریم فعالیت خود را شروع نماییم.
با توجه به توانائی مالی امکان برپایی این حرفه را در دو سطح کارگاه و یا کارخانه قادر هستیم برنامه ریزی نماییم.

مطمئنا در صورت داشتن پشتیبانی مالی مناسب، بهتر می باشد از آغاز در فکر تاسیس شرکت کارتن سازی باشیم.
برپایی کارخانه همانگونه که ذکر شده نیاز به سرمایه اولیه مناسبی دارد تا در ماه های اول بتوان هزینه های جاری کارخانه و پرسنل و همچنین هزینه های در گردش را از سرمایه اولیه پرداخت کرد تا در طی فرآیند تولید، نمودار در آمد رشد نماید و بتواند علاوه بر هزینه های خود کارخانه سود آوری نیز داشته باشد.

شایان ذکر می باشد عدم تامین مالی در ماههای اولیه، امکان تعطیلی زودهنگام و در نهایت ورشکستگی واحد صنعتی را در پی خواهد داشت.
البته این قاعده برای راه اندازی یک کارگاه نیز جاری می باشد با این تفاوت که هزینه برپا نگاه داشتن یک کارگاه نسبت به یک کارخانه به مراتب کمتر خواهد بود.

شرکت کارتن سازی کاراکیان پک علاوه بر سفارش گیری در منطقه کرج عزیزانی که ساکن تهران می باشند می توانند برای سفارش های خود با کاراکیان پک در ارتباط باشند
کارتن سازی در تهران ،صنایع چاپ و بسته بندی و کارتن کاراپک بیش از 1دهه تجربه در صنعت کارتن سازی و ساخت انواع کارتن های مقوایی،
لمینتی و دایکتی، و ساخت کارتن های سه لایه و پنج لایه با فلوت های E,B,C
و مجهز به دستگاه های فلکسو 4 رنگ با سابقه ای پایدار و برخورداری از پرسنلی مجرب
و ماشین آلات روز چاپ و بسته بندی سعادت
خدمتگزاری در زمینه تولید را دارا می باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

شرکت کارتن سازیکارتن سازی ایران