کارتن انار

 در تولید کننده انواع کارتن, کارتن سازی در کرج

کارتن انار

یکی از موارد خیلی مهم برای فروش خوب انار بسته بندی زیبا و باکیفیت و مرغوب کارتن انار است!

طراحی کردن این کارتن های انار به یک دغدغه تبدیل شده است،اما بدانید که کارکیان پک بایک طراحی ناب پاسخگوی نیازشما درطراحی کارتن انار است.

برای طراحی این نوع جعبه ها تیم ما هم بر ظرافت و کیفیت محصول توجه دارند و هم بااستفاده از اصول رنگ شناسی کارتنی با رنگ های جذاب تولید می کند تا مشتریان انار شما را دوچندان برابر کند.

         تماس با تیم کارکیان پک:

09125666244

09370862513

02634810879

انواع کارتون میوه در بسته بندی انار:

کارتن ها انواع مختلفی دارند نظیر کارتن سه لایه تک ردیفه، کارتن سه لایه تک یا دو ردیفه ساده، کارتن سه لایه یا کارتن پنج لایه دردار

کارتن های سه لایه تک ردیفه:

این نوع کارتن میوه، از جنس کارتن سه لایه با رویه ی سفید و چاپ فلکسو است که باید همراه شانه استفاده گردد .بدلیل محدودیت ابعاد شانه در بازار این کارتن ها دوسایز اصلی دارند(۴۸ ×۲۸ و ۲۴× ۳۴).این مدل کارتن به صورت چسب شده به مشتری عرضه می شود به همین دلیل قیمت بالایی دارد.برای مطلع شدن از قیمت با ما در تماس باشید.

کارتن سه لایه تک یا دو ردیفه ساده:

این نوع کارتن برای مصرف های داخلی و یا بازارههای ارزان پسند عرضه می شود و بسیاری از مواقع شانه در آن قرارندارد.

کارتن سه لایه یا کارتن پنج لایه دردار چاپ چهار رنگ :

این نوع کارتن معمولا از جنس سه یا پنج لایه با رویه سفید و چاپ رنگی می باشد که اگر با شانه استفاده شود ابعاد آن( ۴۸ ×۲۸ و ۲۴× ۳۴ )می گردد .

 

خرید کارتن انار:

برای خرید چندنکته اساسی را باید مورد ارزیابی قراردهید. کارتن انار شما ازجنس لمینتی هست یا چاپی یا دایکاتی که هرکدام با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.کارکیان پک کارتن های انار را با ظرفیت بالا و استحکام موردقبول وکارایی با ارزش بالا به دست شما مشتریان می رساند.رضایت شما برای ما مهم ترین انگیزست.

 

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن خرمافلوت