کارتن سازی فوری

کارتن سازی فوری

[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1656226907853{background-image: url(https://karakianpack.com/wp-content/uploads/2020/01/overhead-view-closed-cardboard-boxes_23-2148095476.jpg?id=827) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][mk_padding_divider size=”500″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703665916058{margin-bottom: 0px !important;}”]

کارتن سازی فوری

کارتن سازی

کارتن سازی به مجموعه عملیات های برش و چاپ و چسب که روی ورق آماده کارتن که صورت می گیرد گفته می شود.

کارتن سازی از نظر اقتصاد دانان یکی از ده شغل برتر از نظر درآمدی در دنیا می باشد و در ایران جز هفت شغل های با درامد بالا قرار دارد.

شرکت کارتن سازی کاراکیان پک با یک دهه سابقه درخشان در صنعت کارتن سازی توانسته است با کیفیت بالای محصولاتشان باعث رضایتمندی شهروندان عزیز و مشتریان خود در منطقه تهران و کرج شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1703665940335{margin-bottom: 0px !important;}”]

کارتن سازی فوری

منظور ما از کارتن سازی فوری این می باشد که شما قادر هستید انواع کارتن ها را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید.
کارتن سازی کارا کیان پک از انواع کارت ها از جمله : کارتن لمینتی ، کارتن لوازم برقی و خانگی ، کارتن صادراتی انواع میوجات ، کارتن سینگل فیس ، کارتن پنج لایه و سه لایه و غیره…
و همچنین از انواع چاپ کارتن ها برخودار می باشد و شما قادر هستید از این ویزگی ها بهره مند شوید.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1233″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1710052578487{margin-bottom: 0px !important;}”]

تولید کارتن ساده در کارتن سازی فوری

تولید کارتن ساده در کارتن سازی فوری به وسیله استفاده از ماشین‌آلات کارتن سازی صورت می‌گیرد. مراحل تولید کارتن ساده عموماً شامل مراحل زیر است:

 1. تهیه مواد اولیه: مواد اولیه برای تولید کارتن ساده عمدتاً شامل کاغذ لایه‌ای و چسب است. کاغذ لایه‌ای عموماً از الیاف سلولزی دریافت شده از درختان تولید می‌شود.
 2. پره‌گذاری (Corrugation): در این مرحله، ورقهای کاغذ لایه‌ای به وسیله ماشین پره‌گذاری با استفاده از چسب، به صورت موجی شکل می‌گیرند. این فرآیند باعث افزایش استحکام و سختی کارتن می‌شود.
 3. برش و خمیدگی (Cutting and Creasing): پس از پره‌گذاری، ورقهای کارتن به اندازه و شکل مورد نیاز برش می‌خورند. همچنین، برای خمیدگی در قسمت‌هایی که نیاز به تاشو دارند (مثل بسته بندی جعبه‌ها)، خمیرکاری (creasing) انجام می‌شود.
 4. چاپ (Printing): اگر نیاز به چاپ روی کارتن ساده وجود دارد، در این مرحله روی کارتن چاپ می‌شود. این مرحله می‌تواند شامل چاپ لوگو، برچسب‌ها، اطلاعات محصول و طرح‌های دیگر باشد.
 5. چسباندن و تشکیل (Gluing and Forming): در این مرحله، ورقهای کاغذ کارتن ساده با استفاده از چسب به یکدیگر چسبیده می‌شوند تا شکل نهایی کارتن ساخته شود. این شامل چسباندن کارتن‌ها و تشکیل جعبه‌ها یا سایر اشکال کارتنی می‌شود.
 6. بسته‌بندی و آماده‌سازی برای حمل و نقل: پس از تشکیل کارتن‌ها، آنها بسته‌بندی می‌شوند و آماده‌سازی برای حمل و نقل می‌شوند. این شامل بسته‌بندی جعبه‌ها در پالت‌ها، پشتیبان‌های کارتنی، و سایر روش‌های حمل و نقل است.

با استفاده از ماشین‌آلات کارتن سازی فوری و اجرای دقیق این مراحل، کارتن‌های ساده با کیفیت و به صورت سریع تولید می‌شوند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703665973481{margin-bottom: 0px !important;}”]

بسته بندی در کارتن سازی فوری

با چاپ کارتن بسته بندی تولید کننده قادر هستیم خلاقیت بیشتری در طراحی بسته بندی خود به خرج دهیم.
این برای وقتی است که قیمت کارتن بسته بندی نسبت به سایر روش‌ها پایین تر باشد.

چاپ و بسته بندی با کارتن برای مشتریان هم از هزینه کتری برخوردار می باشد.
برای بسته بندی استفاده از کارتن مانند کارتن لمینتی سبب حفظ محصولات در برابر ضرب‌دیدگی می‌ شود.
از کارتن بسته بندی می‌توان برای محصولات مختلف مثل میوه، مواد بهداشتی، وسایل برقی و … مورد استفاده قرار داد و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703666013882{margin-bottom: 0px !important;}”]

اجزای تشکیل دهنده کارتن در کارتن سازی فوری چیست ؟

کارتن ها را قادر هستیم از مواد بسیاری در دست تهیه قرار بدهیم:
مقوا، دوبلکس، کرافت سفید بازیافت شده و پلاستیک های متنوع دیگر یا کامپوزیت .

بعضی از آنها درجه غذایی برای تماس مستقیم با غذاها دارند.
بسیاری از کارتن ها از یک تکه مقوا در دست ساخت قرار داده می گردند.
بسته به احتیاج، می توان این مقوا را واکس زد و یا با پلی اتیلن پوشاند تا مانع رطوبت شود.
ممکن است حاوی یک محصول مایع باشد یا یک پودر را خشک نگه دارد.

جعبه های محکم در کارتن سازی فوری :
کارتن های ۳لایه فلوت E که درجه مقاومت لبه های آن در برابر مچاله شدگی ۴۴ ست (۴۴ECT ).
وزن آن نباید بیشتر از ۴۳ کیلوگرم و ابعاد کلی آن بیش از ۲۴۰ سانتی متر باشد.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703666025270{margin-bottom: 0px !important;}”]

منفعت اقتصادی کارتن سازی فوری در چیست؟

سود این حرفه ثابت نمی باشد و کمی بیشتر یا کمتر می گردد.
در کل سود یک عدد کارتن ۳۰الی ۳۵% رقابتی می باشد.

حدود ۷الی۸% خرج کار می شود.
هزینه آب و برق و اجاره کارگاه و حقوق کارگرها میشود درنهایت دست بالا هم محاسبه نمایید ۱۰% خرج کار می گردد.
تقریبا ۲۰% هم که بماند کافی می باشد که موطمئنا از این بیشتر می باشد.
توان تولید دستگاه ها روزی ۷۰۰۰الی۸۰۰۰ تا کارتن است
روزی ۵۰۰۰تا کارتن هم تولید گردد عالی می باشد و سود رضایت بخشی دارد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion active_section=”1″ title=”آموزش راه اندازی خط تولید کارتن سازی فوری”][vc_tta_section title=”راه اندازی خط تولید کارتن سازی فوری” tab_id=”1668925994453-cf944e6a-757a”][vc_column_text css=”.vc_custom_1668926112300{margin-bottom: 0px !important;}”]برای شروع به کار و راه اندازی کارگاه کارتن سازی فوری چند نکته بسیار مهم و قابل توجه می باشد:

هزینه ی راه اندازی کارگاه،سود و درآمد حاصل از کارتن سازی،متراژ مورد نیاز برای کارگاه،لیست قیمت دستگاه های تولید[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”راه اندازی کارگاه کارتن سازی فوری” tab_id=”1668925994500-97eee1e8-aa4a”][vc_column_text css=”.vc_custom_1668926138897{margin-bottom: 0px !important;}”]

کارگاه کارتون سازی باید به شیوه ای باشد که در روز توسط دستگاه ها تقریبا ۷۰۰۰ الی ۸۰۰۰ کارتن آماده گردد و تمام قسمت های کارگاه را نگیرد.
،در کارگاه کارتون سازی چگونگی چیدن دستگاه ها خیلی پر اهمیت می باشد.
می توان دستگاه ها را به شکلی چید که کارگاه فضای مناسب و کافی داشته باشد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703666071165{margin-bottom: 0px !important;}”]

کارتن سازی فوری در ایران :

در سال 1328 اولین کارخانه کاغذ سازی در ایران تاسیس شد.

البته کاغذ تولیدی کیفیت بالایی نداشت اما خوب اولین کارخانه در این صنعت بود  که در آن از کاغذ های باطله برای تولید کاغذ و مقوا سازی مورد استفاده قرار داده می شد.

به همین علت در دیگر نقاط ایران تاسیس شد و  کاغذ به مرحله تولید رسید.

سپس با استفاده از خمیرهای وارداتی و خمیرهای داخلی مورد استفاده در کارخانه چوب و کاغذ ایران، کاغذهای مقوایی جهت بسته بندی و کارتن سازی استفاده گردید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1703666059821{margin-bottom: 0px !important;}”]

فرآیند کارتن سازی فوری چگونه می باشد ؟

در فرآیند تولید کارتن ستزی فوری ، معمولا از ۳ تا ۷ لایه کاغذ ضخیم و فشرده مورد استفاده قرار داده می شود که قسمتی از این لایه ها برای کارتن‌های صادراتی از کشورهای دیگر تامین خواهد شد.

در فرآیند تولید کاغذ کارتن کاغذ های بازیافتی بیشتر از ۹۰ درصد استفاده می شوند
. ۱۰ درصد دیگر را خمیر کاغذ وارداتی و چوپ درختان جنگلی تشکیل می دهند.

عزیزانی که ساکن تهران می باشند میتوانند برای ثبت سفارش کارتن سازی فوری با کارتن سازی در تهران در ارتباط باشند.

کارتن سازی در تهران ،صنایع چاپ و بسته بندی و کارتن کاراپک بیش از 1دهه تجربه در صنعت کارتن سازی و ساخت انواع کارتن های مقوایی،
لمینتی و دایکتی، و ساخت کارتن های سه لایه و پنج لایه با فلوت های E,B,C
و مجهز به دستگاه های فلکسو 4 رنگ با سابقه ای پایدار و برخورداری از پرسنلی مجرب
و ماشین آلات روز چاپ و بسته بندی سعادت
خدمتگزاری در زمینه تولید را دارا می باشد .

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][vc_column_text css=”.vc_custom_1705400780152{margin-bottom: 0px !important;}”]مزایای کارتن‌سازی فوری، یعنی تولید کارتن در محل و در زمان نیاز، به موارد زیر مربوط می‌شود:

انعطاف‌پذیری:

با داشتن تجهیزات کارتن‌سازی فوری، شما قادر خواهید بود که در هر زمان و در هر محلی که نیاز است، کارتن تولید کنید. این امر به شما امکان می‌دهد تا به صورت فوری و به تعداد دلخواه کارتن تولید کنید و نیازهای بسته‌بندی خود را برآورده کنید.

کاهش زمان و هزینه:

با کارتن‌سازی فوری، نیازی به سفارش و انتظار برای تولید کارتن از منابع خارجی نخواهید داشت. این به شما امکان می‌دهد زمان تولید را به حداقل برسانید و هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهید.

تنوع و سفارشی‌سازی:

با کارتن‌سازی فوری، شما قادر خواهید بود تا کارتن‌هایی را با اندازه، شکل و طرح دلخواه تولید کنید. این امکان به شما ارائه می‌دهد تا بسته‌بندی را بر اساس نیازهای خاص خود و محصولاتتان طراحی کنید.

کنترل کیفیت:

با کارتن‌سازی فوری در محل، شما کنترل کاملی بر روی فرآیند تولید خواهید داشت. این به شما اجازه می‌دهد تا کیفیت کارتن تولیدی را به‌طور مستقیم بررسی کنید و در صورت نیاز بهبود‌های لازم را انجام دهید.

پاسخگویی سریع:

با داشتن تجهیزات کارتن‌سازی فوری، شما قادر خواهید بود به سرعت به نیازهای بسته‌بندی خود پاسخ دهید. این امر بسیار مفید است زمانی که نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارتن‌های جدید را تهیه کنید و به فروش محصولات خود ادامه دهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_zigzag][vc_column_text css=”.vc_custom_1707032841434{margin-bottom: 0px !important;}”]

معیار های کارتن سازی فوری

معیارهای مهم برای کارتن سازی فوری، یعنی تولید سریع و در کوتاهترین زمان ممکن، عبارتند از:

 1. ظرفیت تولید: یک شرکت کارتن سازی فوری باید بتواند برای تامین نیازهای فوری مشتریان، ظرفیت تولید بالا و مناسبی داشته باشد. این شامل تعداد و کارایی ماشین‌آلات، توانایی تامین مواد اولیه، نیروی کار و زمان تولید است.
 2. زمان تولید: یکی از معیارهای اصلی کارتن سازی فوری، زمان تولید است. شرکت باید بتواند در کوتاهترین زمان ممکن، سفارشات را تحویل دهد. این شامل زمان تهیه مواد اولیه، زمان تولید و زمان ارسال محصولات به مشتری است.
 3. انعطاف‌پذیری: یک شرکت کارتن سازی فوری باید بتواند به تغییرات سریع در نیازهای مشتریان پاسخ دهد. این شامل انعطاف در تولید محصولات مختلف، انعطاف در تغییر اندازه و ابعاد کارتن و انعطاف در زمان تحویل می‌شود.
 4. کیفیت محصولات: هر چند کارتن سازی فوری بر روی سرعت تولید تمرکز دارد، اما کیفیت محصولات نیز بسیار مهم است. شرکت باید بتواند در حالت فوریت، محصولات با کیفیت و قابل قبولی تولید کند. این شامل استانداردهای کیفیت و رعایت نکات فنی مربوط به تولید کارتن است.
 5. موثر بودن هزینه‌ها: در کارتن سازی فوری، به دلیل تمرکز بر سرعت تولید، ممکن است هزینه‌ها بالا بروند. اما شرکت باید بتواند بهینه‌سازی هزینه‌ها و استفاده بهینه از منابع را در نظر بگیرد. این شامل بهره‌وری ماشین‌آلات، بهینه‌سازی مصرف مواد اولیه و کاهش هدررفت‌ها است.
 6. خدمات پس از فروش: در کارتن سازی فوری، ارائه خدمات پس از فروش نیز بسیار مهم است. شرکت باید به مشتریان خود خدماتی مانند تحویل سریع، پاسخگویی به سوالات و مشکلات و تضمین کیفیت محصولات را ارائه دهد.

[/vc_column_text][vc_zigzag][vc_column_text css=”.vc_custom_1708149408342{margin-bottom: 0px !important;}”]

ویژگی کارتن باکیفیت

ویژگی‌های یک کارتن با کیفیت عبارتند از:

 1. مقاومت: کارتن باکیفیت باید دارای مقاومت بالا در برابر ضربه‌ها، فشار، رطوبت و خطرات حمل و نقل باشد. این ویژگی مهم است تا محتوای بسته‌بندی شده در داخل کارتن در امان باشد و خسارتی نبیند.
 2. ضخامت مناسب: کارتن با ضخامت مناسب، از جمله لایه‌های کاغذی و پنل‌های مضاعف تشکیل شده است. این ضخامت، استحکام و سختی کارتن را بهبود می‌بخشد و موثرتر در حفاظت از محتوا عمل می‌کند.
 3. پایداری ساختاری: یک کارتن باکیفیت باید دارای ساختار پایدار و محکم باشد. این به معنای عدم انبساط غیرمطلوب، تغییر شکل و تخریب سریع کارتن است. ساختار محکم کارتن از هم پاشیدن و تضعیف شدن آن جلوگیری می‌کند.
 4. پوشش محافظ: برخی از کارتن‌ها دارای پوشش‌های محافظ هستند که ضد آب بوده و محتوا را در برابر رطوبت و آب محافظت می‌کنند. این نوع کارتن‌ها مناسب برای بسته‌بندی محصولاتی هستند که نیاز به محافظت از رطوبت دارند.
 5. قابلیت بازیافت: یک کارتن باکیفیت باید قابلیت بازیافت و استفاده مجدد داشته باشد. با استفاده از مواد بازیافتی در تولید کارتن و بازیافت آن پس از استفاده، می‌توان به بهبود محیط زیست کمک کرد.
 6. تنوع و انعطاف‌پذیری: کارتن باکیفیت باید قابلیت ساختاردهی و تنوع در ابعاد و اندازه‌ها را داشته باشد. این ویژگی به تولید کارتن‌های سازگار با نیازهای مختلف برای بسته‌بندی انواع محصولات کمک می‌کند.
 7. قابلیت چاپ و طراحی: کارتن باکیفیت باید قابلیت چاپ و طراحی داشته باشد تا بتوان بر روی آن اطلاعات، برندها، لوگوها و طرح‌های مرتبط با محصول را چاپ کرد. این ویژگی به تبلیغات و شناسایی برند کمک می‌کند.

[/vc_column_text][vc_zigzag][vc_column_text css=”.vc_custom_1709018472623{margin-bottom: 0px !important;}”]

هدف از کارتن سازی فوری

هدف اصلی از کارتن‌سازی فوری، تولید و عرضه کارتن‌های بسته‌بندی به صورت سریع و در زمان کوتاه است. این فرآیند عموماً برای پاسخگویی به نیازهای فوری و اضطراری شرکت‌ها و صنایع استفاده می‌شود. در زیر، برخی از اهداف اصلی کارتن‌سازی فوری بررسی می‌شوند:

 1. رفع نیازهای فوری: یکی از هدف‌های اصلی کارتن‌سازی فوری، تأمین کارتن‌های بسته‌بندی در زمان کوتاه و به موقع است. در برخی موارد، شرکت‌ها نیاز دارند تا برای بسته‌بندی و حمل و نقل محصولات خود به سرعت کارتن‌های مناسبی را تأمین کنند. کارتن‌سازی فوری امکان ارائه کارتن‌های آماده برای این نیازها را فراهم می‌کند.
 2. افزایش تولیدی: در صنایعی که به صورت پیوسته و پرسرعت کار می‌کنند، نیاز به تأمین مواد بسته‌بندی به صورت فوری وجود دارد. کارتن‌سازی فوری می‌تواند به افزایش تولیدی کمک کند، زیرا می‌تواند در زمان کمتری کارتن‌های بسته‌بندی تولید کند و به صورت سریع آن‌ها را در اختیار شرکت قرار دهد.
 3. حفظ روابط با مشتریان: در برخی موارد، شرکت‌ها برای رفع نیازهای فوری مشتریان خود نیاز به تأمین کارتن‌های بسته‌بندی دارند. با ارائه خدمات کارتن‌سازی فوری، شرکت‌ها می‌توانند به موقع و به شکل مطلوب به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهند و روابط تجاری خود را حفظ کنند.
 4. کاهش ضایعات و هدررفت مالی: در برخی موارد، تأخیر در تأمین کارتن‌های بسته‌بندی می‌تواند منجر به تأخیر در فرآیند بسته‌بندی و حمل و نقل محصولات شود. این تأخیرها ممکن است باعث ضایعات و هدررفت مالی شود. با استفاده از کارتن‌سازی فوری، می‌توان این تأخیرها را به حداقل رساند و ضایعات و هزینه‌های احتمالی را کاهش داد.
 5. انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی: در برخی موارد، شرکت‌ها نیاز بهارائه کارتن‌های بسته‌بندی با اندازه، شکل، و ویژگی‌های خاص دارند. با استفاده از کارتن‌سازی فوری، انعطاف‌پذیری بیشتری در تأمین نیازهای سفارشی شرکت‌ها وجود خواهد داشت. شرکت‌ها می‌توانند به سرعت و با دقت کارتن‌هایی را تولید کنند که به طور دقیق با نیازهای خاص مشتریان هماهنگ هستند.

[/vc_column_text][vc_zigzag][vc_column_text css=”.vc_custom_1708149584398{margin-bottom: 0px !important;}”]

سوالات متداول

۱. کارتن سازی چیست؟
کارتن سازی فرایند تولید و ساخت جعبه‌ها و کارتن‌های مقوایی است که برای بسته‌بندی و حمل و نقل محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فرایند شامل تولید لایه‌های مقوا، اتصال و چسباندن اجزای کارتن، برش کاغذ، خمیرزنی و بسته‌بندی کارتن‌ها می‌شود.

۲. از چه موادی برای تولید کارتن استفاده می‌شود؟
معمولاً برای تولید کارتن، از کاغذهای مقوایی استفاده می‌شود. این کاغذها عمدتاً از الیاف چوبی تهیه می‌شوند و به دستگاه‌های تولید مقوا تغذیه می‌شوند. در برخی موارد، برای تقویت ساختار کارتن، از لایه‌های کاغذی دیگر نیز استفاده می‌شود.

۳. چه مراحلی در فرآیند کارتن سازی وجود دارد؟
فرآیند کارتن سازی شامل مراحل زیر است:

 • تولید لایه‌های مقوا با استفاده از دستگاه تولید مقوا.
 • اتصال و چسباندن لایه‌های مختلف کاغذ با استفاده از دستگاه روکش کارتن.
 • برش کاغذ به اندازه و شکل مورد نیاز با استفاده از دستگاه برش کاغذ.
 • خمیرزنی و چسب زنی اجزای کارتن با استفاده از دستگاه تولید جعبه کارتن.
 • بسته‌بندی نهایی کارتن‌ها با استفاده از دستگاه بسته بندی کارتن.

۴. کارتن‌ها چه کاربردهایی دارند؟
کارتن‌ها برای بسته‌بندی و حمل و نقل محصولات در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. برخی از کاربردهای رایج کارتن شامل بسته‌بندی محصولات غذایی، محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، محصولات دارویی، لوازم بهداشتی و صنایع دیگر است.

۵. چه مزایایی در استفاده از کارتن نسبت به سایر مواد بسته‌بندی وجود دارد؟
استفاده از کارتن برای بسته‌بندی دارای مزایای زیادی است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • قابلیت بازیافت و حفظ محیط زیست: کارتن قابلیت بازیافت دارد و می‌تواند مواد اولیه مجدداً استفاده شوند که به حفظ محیط زیست کمک می‌کند.
 • سبکی و انعطاف‌پذیری: کارتن سبک و قابل انعطاف است که سهولت حمل و نقل و ذخیره‌سازی را افزایش می‌دهد.
 • محافظت: کارتن به محصولات در برابر ضربه، خراش و خطرات حمل و نقل محافظت می‌کند.
 • قابلیت چاپ و برندسازی: کارتن‌ها می‌توانند با چاپ و برندسازی به نمایشگاهی جذاب و حرفه‌ای تبدیل شوند و به شناخت برند کمک کنند.
 • هزینه‌های اقتصادی: کارتن در مقایسه با برخی مواد بسته‌بندی دیگر، هزینه تولید و خرید کمتری دارد.
 • سلامت و بهداشت: کارتن، ماده‌ای غیرسمی است که برای بسته‌بندی محصولات غذایی و دارویی نیز استفاده می‌شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *