کارتن میوه صادراتی

 در تولید کننده انواع کارتن, جعبه سازی, جعبه مقوایی, کارتن, کارتن سازی, کارتن سازی در کرج, کارتن سه لایه, کارتن لمینتی, کارتن میوه, کارتن پنج لایه

خرید کارتن میوه صادراتی را می توانید به طور مستقیم از صنایع چاپ و کارتن سازی در کرج انجام دهید. با تماس با ما و ارائه ی سفارش و نوع محصول به کارشناسان ما و در صورت لزوم مشخص کردن ابعاد مخصوص کارتن با مشخص کردن ابعاد طول، عرض و ارتفاع انواع متفاوت از هزینه های تولید مطلع شوید.

کارتن و جعبه به صورت کارتن لمینتی و کارتن چاپی و کارتن دایکاتی و یا برای جعبه فانتزی به طور جعبه مقوایی با قیمت متناسب در تیراژهای متفاوت تولید می شوند.

انواع متفاوت کارتن میوه

کارتن سیب

کارتن هلو

کارتن آلو

کارتن کیوی

کارتن انار

کارتن توت فرنگی

کارتن موز

و مرکبات از قبیل کارتن لیمو شیرین،کارتن لیمو ترش،کارتن پرتقال، کارتن نارنج و همچنین صیفی جات از قبیل کارتن خیار،کارتن گوجه،کارتن هندوانه،کارتن کاهو،کارتن کاهو پیچ،کارتن طالبی و کارتن خربزه و انواع سبزیجات صادراتی از قبیل کارتن کرفس در بسته بندی هایی متفاوت و  کارتن  مخصوص صادرات با در نظر گرفتن استاندارد های لازم در فرم های متفاوت با چاپ برند شما تولید می شوند. در بسته بندی هایی مقاومت که از ضربه خوردن میوه و له شدن در امان بماند.

تولید کارتن میوه صادراتی

در تولید کارتن میوه صادراتی , انجام طراحی بر رو ی این بسته بندی ها را نباید ساده باشد چون ظرافت های به کار رفته در طراحی آن می تواند تاثیر عالی در نتیجه اقتصادی داشته باشد . کارتن سازی کاراکیان پک با داشتن خط تولید کارتن با کیفیتی بی رقیب در راستای توسعه صنعت بسته بندی ایران زمین گام بر میدارد.

تمامی برندهای معروف کشور توانسته اند با استفاده از صنعت کارتن سازی با به عرصه جهانی گزاشته و در بازارهای خارجی سهم خوبی را به خود اختصاص داده است اما باید به این نکته توجه داشت که بطور پیوسته باید از روش های  جدید طراحی ، تولید و بسته بندی استفاده نمود زیرا کشورهای غربی مدت طولانی است که به اهمیت زیبایی و استقامت بسته بندی پی برده اند و به همین علت سبک نگرش مردمشان نیز تا حدود زیادی تغییر پیدا کرده است .

کارتن میوه دارای تنوع زیادی میباشد.

با توجه به اینکه هدف فقط حمل تا میدان بار باشد و یا هدف بازاریابی و صادرات محصولات باشد رنج متنوعی از کارتن و جعبه با قیمت های متفاوت وجود دارد.

کارتن میوه صادراتی

کارتن میوه صادراتی

انواع کارتن میوه صادراتی

     1- کارتن سه لایه تک ردیفه با چهار رنگ چاپ متفاوت

این کارتن از جنس کارتن سه لایه با رویه ی سفید و چاپ فلکسو میباشد که باید همراه شانه استفاده شود.

با توجه به محدودیت ابعاد شانه موجود در بازار کارتن ساخته شده عمدتا در دو سایر 48 در 28 و 24در 34  میباشد.

این کارتن چون به صورت چسب شده به مشتری تحویل داده میشود، هزینه حمل نسبتا بالاتری دارد.

     2- کارتن سه لایه میوه تک یا دو ردیفه ساده 

این مدل کارتن معمولا مصرف داخلی دارد و یا برای بازارهای ارزان پسند مناسب میباشد.

قیمت ارزان جنس کارتن سه لایه قهوه ای بدون چاپ یا چاپ تک رنگ فلکسویی دارد.

بسیاری از مواقع بدون شانه استفاده میشود.

       3- کارتن سه لایه یا کارتن پنج لایه دردار چاپ چهار رنگ

این کارتن از جنس سه یا کارتن پنج لایه با رویه سفید و چاپ رنگی است که اگر با شانه استفاده شود ابعاد آن 48 در 28 و 24در 34 میباشد.

 مشخصات کارتن لمینتی میوه صادراتی :

کارتن  صادراتی دارای ویژگی های مختلف و بسیاری است  از جمله اینکه  موجب میشود در حمل و نقل راحت  تر جابجا شود و نقش مهمی در حفظ کیفیت و کمیت محصول شما داشته باشد  .

در کارتن های صادراتی کاراکیان پک بسته بندی زیبا و مناسب ، باتوجه به آمارهای مختلف می تواند تا ۷۰ درصد در انتخاب محصول توسط مشتری اثربخشی داشته باشد . این نوع کارتن صادراتی با توجه به وزن کمتری که داراست و بازیافت پذیری مجدد آن ، انتخابی درست حتی از لحاظ صرفه جویی در هزینه برای شماست .

کارتن صادراتی مناسب همچنین موجب کاهش هزینه های نگهداری و حمل و نقل می شود و کیفیت بسته بندی را که نشاندهنده اهمیت محصول و محتویات درون بسته است را حفظ می کند . برای طراحی و چاپ کارتن صادراتی هیچ محدودیتی برای شما صادرکنندگان وجود ندارد.

کارتن موز

طراحی و تولید کارتن میوه

در طراحی و تولید کارتن های میوه , طراحی گرافیکی بسته بندی ها نباید ساده باشد  چون هر چه ظرافت طراحی بیشتر باشد تاثیر عالی در جذب و ترقیب مصرف کننده دارد همچنین اگر بسته بندی هم دارای کیفیت خوبی باشد بی شک میتوان وارد رقابت با دیگر تولید کنندگان محصولات شد. گروه تولید کاراکیان پک در سدد توسعه کیفیت روز افزون محصولات خود است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن سازی در کرججعبه فست فود