کارتن پستی

 در تولید کننده انواع کارتن, کارتن سازی, کارتن سازی در کرج

کارتن پستی

همه ما حداقل یکبار از خرید اینترنتی استفاده کرده و از طریق پست بسته ای را دریافت کرده ایم پس یعنی جعبه هایی که برای بسته بندی استفاده میشوند و مقوایی شکل هستند و در اداره پست از این جعبه ها مورد استفاده قرار میگیرد را مشاهده کردیم. به این جعبه های مقوایی که نشان، علائم و چاپ منحصر به فرد اداره پست در بسته بندی کالاهای مختلف بر روی ان درج شده است، همان کارتن های پستی میباشد که در شرکت ها و کارخانجات کارتن سازی تولید میشود و همچنان در حال تولید هستند.
یکی از انواع های بسته بندی های ویژه کارتن پستی میباشد که بر روی ان نشانی پست، محل مناسب برای قرار گرفتن تمبر، مکان برای درج کردن ادرس گیرنده و فرستنده کار ارسال مرسولات را درج شده و ساده سازی شده است.
در سراسر ایران کارتن های پستی که برای دفتر های پیشخوان دولت،
انواع فروشگاه های اینترنتی و شرکت ها برای فرستان مرسولات میباشند می تواند بسیار پر کاربرد و گسترده باشد.
این کارتون ها برای راحتیه ارسال کننده است که میتواند به راحتی و با امنیت محصول خود را در بسته قرار میدهد و ان را بسته بندی میکند و تحویل اداره پست میدهد.

ویژگی های کارتن پستی

این جعبه های مقوایی طبق الگوها و اندازه های استاندارد هایی که تعیین شده ای در کارخانه ها و شرکت های که در زمینه کارتن سازی فعالیت دارند ساخته میشوند.
شما میتوانید این کارتن های پستی رابه صورت کارتن آماده و یا سفارشی تهیه نمایید، کارتن های پستی را در ابعاد مشخص و مد نظر شما به شکل عمده در بازار موجود میباشد و یا شما میتوانید به شرکت های کارتن سازی مراجعه کنید ودرخواست خود را در خصوص تولید این کارتون ها با سایز، اندازه، حجم و تعداد مورد نظر اعلام کنید و به صورت سفارشی کارتون را تهیه کنید.
کارتون های پستی از کاغذهای چند لایه و مقوا ساخته میشوند و ضخامت و کیفیت مرغوبی که دارن بسیار پر امنیت میباشند که به راحتی میتوان از ان ها برای بسته بندی مرسولات به کار برد ویژگی های فوق العاده این کارتن ها در جا به جایی و بسته بندی کالاهای پستی به شرح زیر میباشد:
تولید این کارتن ها در حجم و ابعاد مختلف به صورت
کارتن های سه لایه و پنج لایه طراحی و در دست ساخت قرار میگیرند.
می توانید آن ها را به صورت عمده خریداری یا در حجم های انبوه تهیه نمایید.
این کارتن ها مقاوم در برابر رطوبت و بسیار محکم و مقاوم در برار ضربه میباشند..
این کارتن ها در رنگ ها و طرح های گوناگونی چاپ و ساخته میشوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کاهوبسته بندی