کارتن کاهو

 در کارتن, کارتن سازی, کارتن سازی در کرج, کارتن میوه

کاهو گیاهیست که در عرض یمسال به عمل آمده و مانند سبزیجات رشد کرده و بیشتر مصارف آن در تهیه سالاد است و در بعضی موارد لا به لای ساندویچ قرار میگیرد.گیاه کاهو دارای فیر بالا و سرشار از ویتامین K و A ،فیبر بالا باعث شده کسانی که دچار بیماری هایی سنگ صفرا یبوست، سردرد و سرفه های متعدد هستند بیشتر کاهو مصرف کنند.

بهترین زمان صادرات کاهو

بهترین زمان صادرات صیفی جات اصولا در نیمه دوم سال بخصوص فصل زمستان انجام میشود، بیشترین مقدار تولید کاهو در کشور مربوط به شهر دزفول به دلیل شرایط آب و هوایی و کشاورزی آن است.  مهم ترین نکته بعد از کشت و برداشت کاهو بسته بندی آن است که باید در نظر داشته باشید برای صادرات باید کیفیت خوبی داشته باشد ،چون که کشور های خریدار به تمیزی و تازه بودن کاهو بسیار اهمیت میدهند عموما دوست دارند محصولی که دارای زیبایی و جذابیت است را خریداری کنند را خریداری کنند.

صادرات کاهو به چه کشور هایی انجام مشود؟

عراق

امارات

قطر

روسیه

گرجستان

آذربایجان

شرایط نگهداری و بسته بندی کارتن کاهو

تا به اینجا نسبت به انواع کاتن کاهو  اطلاعات کافی به‌دست آوردید، اکنون نوبت آن است که بدانید کاهو صادراتی شما باید چه شرایطی داشته باشد. همان طور که می‌دانید کاهو در مواجهه با گرما دچار پلاسیدگی می‌شود، به همین علت کاهو باید بلافاصله پس از برداشت تا زمانی که بارگیری شود، در سردخانه قرار بگیرد.

بهترین روش بسته بندی کاهو به منظور صادرات

به دلیل اینکه سبزیجات به دلیل گرما سریعا پلاسیده میشوند به همین دلیل کاهو در کل روند مزرعه تا فروشگاه را باید درون سردخانه باشد. به منظور جا به جایی محصولا به مقصد باید از ماشین هایی که دارای یخچال هستند استفاده کرد. به هیچ عنوان نباید کاهو را به صورت فله صادر کرد چون در طول ارسال به مقصد در اثر فشار به دلیل فشرده شدن روی یکدیگر آسیب میبیند

توجه داشته باشید که ماندگاری و حفظ ظاهری محصول شما در زمان فروش بسیار مهم است. شکل ظاهری محصول شما باید به گونه‌ای باشد که عرضه آن به سایر خریداران با قیمت بیشتری صورت بگیرد. در این صورت مشتریان شما افزایش پیدا می‌کنند و شما در زمینه صادرات به نتایج خوبی دست پیدا می‌کنید.

انواع کارتن کاهو صادراتی

در حال حاضر جعبه‌ها و کارتن‌ها با تنوع زیادی توسط شرکت‌های کارتن سازی تولید می‌شوند، بسیاری از صادر کنندگان صیفی جات و میوه برای صادرات محصولات از کاتن های پنج لایه و یا لیمینتی استفاده میشود که باعث ایمنی کامل میشود.

نحوه خرید و قیمت کارتن کاهو و کلم

برای دریافت مشاوره رایگان و همیچنین کسب اطلاعات درباره محصولات و خدمات ما در زمینه بسته بندی های صادراتی انواع میوه ها و صیفی جات میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن گوجه فرنگیکارتن پستی