کارتن گوجه فرنگی

 در کارتن سازی, کارتن سازی در کرج, کارتن میوه

تولید کارتن گوجه اگر دارای محصولی باکیفیت هستید، شما نیازمند یک بسته بندی با رعایت اصول بازاریابی و برندینگ هستید زیرا باعث موفقیت کالا های شما در هر کجای جهران میشود. تولید و پخش کارتن انواع میوه و صیفی‌جات توسط بروز ترین دستگاه های دنیا صورت می گیرد.ایران چهارمین کشور صادر کننده گوجه به کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد.

گوجه در دو نوع باغی و گلخانه ایی برای مصارفی همچون پخت و پز استفاده می شود و برای اینکه دچار له شدگی  و آسیب نشود باید به طوری اصولی بسته بندی شود  دارای استقامت کافی باشد.

جنس بسته بندی های مورد استفاده برای گوجه

  • بسته بندی لمینتی:کارتن های لمینتی به مزایای چون جمل و نقل آسان به دلیل وزن پایین و زیبایی و لوکس بودن بسیار مناسب محصولات صادراتی است مانند گوجه صادراتی.
  • بسته بندی مقوایی: کارتن های مقوایی را به میتوان به تیتراژ بالا تولید کرد و به راحتی انواع لوگو و  نوشته تبلیغاتی را روی آن چاپ کرد

عوامل موثر در کیفیت جعبه گوجه

متریال به کار رفته:کیفیت جعبه از مهم ترین عوامل در تولید کارتن گوجه فرنگی است

طراحی و زیبایی کارتن : از دیگر عوامل مهم در بسته بندی زیبایی آن است چون اگر کارتن دارای ظاهری جذاب نباشد مشتری به خرید آن مایل نمیشود

مقاومت کارتن :استحکام کارتن گوجه از مهمترین عوامل در بسته بندی گوجه است چون گوجه به دلیل وزن زیادی که دارد باید جعبه ایی برای آن ساخته شود که تحمل وزن آن را داشته باشد.

کارتن و جعبه گوجه فرنگی

تولید انواع کارتن صیفی جات در ابعاد مختلف انجام میشود. صیفی جات انواع مختلفی دارد مانند: گوجه ، خیار و … که در اویل بهار و تابستان برداشت می شوند. برای پخش هر محصولی باید برای آن بسته بندی مناسبی را در نظر گرفت. کاراکیان پک تولید کننده انواع کارتن صیفی جات صادراتی است

اصولا از کارتن پنج لایه و سه لایه برای صادرات صیفی جات استفاده میشود. حتی میتوان برای پک کردن این محصولات از چاپ ساده یا بدون چاپ و یا به شکل چاپ لمینتی استفاده کرد و این جعبه ها را تولید نمود.

ابعاد معمول کارتن های گوجه

طول 39

عرض 29

ارتفاع 14

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارتن اسباب کشیکاهو