کارتن کیوی

 در Uncategorized

ساختارفیزیکی کارتن کیوی:

اولین مورد مهم در کارتن های میوه و تره بار ساختارفیزیکی کارتن است.

وظیفه سالم رسیدن بار به مقصد را  ساختار فیزیکی کارتن را برعهده داردمثلا از له شدن و ضربه خوردن میوه ها جلوگیری میشود مخصوصا میوه یی مثل کیوی که نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

کارتن های میوه باید طوری طراحی شوند که:

1.محکم و مقاوم باشند

2.ضد آب و ضد رطوبت طراحی و تولید شوند.

کارتن های میوه و تره بار باید در ابعادی ساخته شوند که بر روی پالت های استاندارد قابل چینش باشند و همچنین میوه باید دارای دسته های حمل و نقل باشند که براحتی جابجاشوند.

طراحی کارتن های قفلی نیز باز و بسته کردن کارتن ها را برای کسانی که میوه ها را در جعبه می چینند و کار بسته بندی را انجام می دهند راحت می کند چراکه می توانند بدون استفاده از چسب یا منگنه در کمترین زمان  محصولات را بسته بندی کنند.

طراحی و چاپ کارتن کیوی:

بسته بندی و طرح و رنگی که روی کارتن انجام می شود ازاهمیت بالای برخورداراست.

درتولید و بسته بندی کارتن میوه و کیوی باید توجه ویژه ای به طرح گرافیکی آن داشت ،این طراحی باید مطابق بازار هدف و سلیقه مشتری باشد. یک بسته بندی شیک و مدرن، با کیفیت بالا همراه با طراحی و چاپ عالی باعث افزایش چشم گیر فروش محصولات شما می شود برای بسته بندی شیک مطابق سلیقه مشتری هایتان با ما درتماس باشید.

 

برای  کیوی بسته بندی نیم الی ده کیلویی موردنیاز است.تا بتواند پاسخگوی مواردی که در بالا گفته شده است باشد.

شماره های تماس:

02634810879

09125666244

09370862513

برای اطلاع از قیمت بسته بندی و جزئیات و جعبه میوه می توانید با مجموعه ما  با یکی از شماره هایی که در بالا ذکر کردیم تماس بگیرید. طراحان مجرب بسته بندی کارکیان پک بسته بندی محصول شما را با دیزاین اختصاصی و مناسب سلیقه شما طراحی می کنند. بسته بندی های کارکیان پک متناسب با نظر شما با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت ، از محصولات شما محافظت کرده و برند شما را ارتقا می دهند.

ممنون از توجه شما.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید